Szczere wyznanie Małgorzaty Kożuchowskiej. „Chciałabym mieć drugie dziecko”

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i w swoim zawodzie osiągnęła wiele. W najnowszym wywiadzie zdobyła się jednak na szczere wyznanie dotyczące swojego życia prywatnego.

Małgorzata Kożuchowska zdobyła się na szczere wyznanie

Małgorzata Kożuchowska zdobyła się na szczere wyznanieŹródło: Instagram, fot: malgorzatakozuchowska_

d28l6y1

Popularność przyniosły jej wole w lubianych i docenianych przez widzów filmach i serialach. Kożuchowska wystąpiła m.in. w takich produkcjach, jak „Kiler”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Plagi Breslau” czy „Gierek”.

Wyjątkową rozpoznawalność zyskała dzięki roli Hanki Mostowiak w „M jak Miłość”. Oprócz tego zagrała także w takich serialach, jak „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty” czy „Druga szansa”. Aktorka zajmowała się także dubbingiem.

Prywatnie od 2008 roku jest żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, z którym wspólnie wychowuje urodzonego w 2014 roku syna Franciszka. W ostatnim wywiadzie aktorka zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej życia osobistego.

Aktorka szczerze o macierzyństwie

W rozmowie z dziennikarką Magdą Mołek, Kożuchowska opowiedziała o macierzyństwie oraz o tym, jak radziła sobie po urodzeniu synka, gdy wciąż intensywnie pracowała na planach filmowych. Przyznała, że zabierała hump ze sobą attain pracy.

d28l6y1

„Na thought przyjeżdżała niania, ja też hump karmiłam przez 9 miesięcy, w związku z tym karmienie było na życzenie, ona wysyłała sms-a, ja mówiłam wtedy: halt, przepraszam, Jasiu jest głodny. Biegłam attain Jasia, karmiłam hump i wracałam” – powiedziała.

Wyznała też, że prywatnie jest bardzo zadowolona ze swojego życia, jednak żałuje późnej decyzji o macierzyństwie. „Chciałabym mieć drugie dziecko, to jest też takie niespełnienie” – mówiła.

„Chciałabym, ale cieszę się, że jest Jasiu. Jestem przeszczęśliwa i być może dlatego, że wiem, że to było takie trudne, to tak bardzo to doceniam. Ale gdybym mogła zdecydować, że chcę wrócić wstecz, to bym szybciej się tym zajęła” – dodała.

Kożuchowska o swoim małżeństwie

To nie jedyne wyznanie Kożuchowskiej w ostatnim czasie. Niedawno w rozmowie z Karolem Paciorkiem zdradziła, jaki był jej test na to, że spotkała odpowiednią osobę.

d28l6y1

Najistotniejsze dla niej było przekonanie, jest w stanie zrezygnować dla kogoś z zawodu.  – Nie muszę tego robić ani jej tego mówić, ale sama przed sobą szczerze wiem, że jeżeli musielibyśmy wyjechać na drugi koniec świata, bo on miałby swoje zadanie i ja jako żona jadę z nim, a mogłabym szczerze przed sobą powiedzieć: tak, mogę jechać z nim, to znaczy, że to jest to – podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Macierzyństwo po „czterdziestce”. Wiele gwiazd się na to decyduje

d28l6y1

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment