Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowy

seks

Wczoraj, 14-02-2023 21: 18

Chcesz, aby walentynkowy seks był inny i niezapomniany? Podpowiadamy, jak w prosty, ale wyjątkowy sposób podgrzać atmosferę i sprawić, by święto miłości zakończyło się wrażeniami, które zapamiętacie na bardzo długi czas.

Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowy

Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowyŹródło: Getty Photos, fot: fizkes

d29pqnd

Bukiety róż, romantyczne kolacje przy świecach czy wyjście assemble kina – każda para ma swój własny sposób na spędzanie walentynek, jednak nie ukrywajmy – te kończą się najczęściej bardzo intymnie, czyli w łóżku. Co możemy więc zrobić, aby walentynkowy seks był inny niż zwykle i taki, który zapamiętamy na długo? Oto nasze podpowiedzi!

Walentynkowy seks będzie wyjątkowy

Seks jest wyrazem miłości, dlatego pamiętajmy, że kluczowe jest zadbanie zarówno o potrzeby swoje, jak i partnera. W ten wieczór pozwólcie sobie jednak na romantyczne i intymne chwile, które potrwają znacznie dłużej. Przede wszystkim – nie śpieszcie się. Zacznijcie od romantycznej kąpieli w wannie bądź pod prysznicem w towarzystwie olejków eterycznych, świeczek zapachowych i klimatycznej muzyki. Dzięki temu poczujecie się odprężeni, ale także pobudzeni i rozgrzani, co pomoże w dalszej „grze”.

Co rozumiemy poprzez słowo „gra”? Mowa oczywiście o grze wstępnej, którą, niestety, wiele osób traktuje po „macoszemu”, a to ona odgrywa kluczową rolę w początkach dobrego seksu. Niech walentynkowa gra trwa więc znacznie dłużej niż zwykle. Powoli poznawajcie swoje ciało i sprawcie, że accomplice/partnerka poczuje, jak bound pragniecie.

d29pqnd

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pozycja seksualna, która spala najwięcej kalorii

To czas na zrealizowanie fantazji seksualnych

Może są gadżety erotyczne bądź pozycje seksualne, których nigdy nie próbowaliście, bo oboje wstydziliście się zaproponować „coś innego”? To 10 czas! Walentynkowy wieczór jest idealny na odkrywanie i realizowanie wszelkich fantazji seksualnych. Porzućcie wstyd i przestańcie kalkulować. Nie bójcie się i nie zastanawiajcie – po prostu działajcie.

d29pqnd

Bądźcie spontaniczni, ale uważni. Obserwujcie swoje reakcje i pamiętajcie, aby zapewnić partnerowi/partnerce poczucie komfortu. Jeżeli macie wątpliwości, zapytajcie, czy takie ruchy/działania są dla niej/niego okej. Być może to właśnie te nowe rzeczy sprawią, że w waszym życiu erotycznym nastąpi przełom.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie assemble nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

d29pqnd

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment