Tak pozbędziesz się żółtych plam. Deska sedesowa będzie jak nowa

Czysta i lśniąca deska sedesowa to pragnienie większości perfekcyjnych pań i panów domu. Aby taką uzyskać, należy oczywiście (i przede wszystkim) regularnie o nią dbać. Jeżeli posiada jednak brzydkie, żółte plamy od moczu, istnieje prosty sposób na to, jak się ich pozbyć. Wystarczą te dwa produkty.

Tak pozbędziesz się żółtych plam. Deska sedesowa będzie jak nowa

Tak pozbędziesz się żółtych plam. Deska sedesowa będzie jak nowaŹródło: Getty Photos, fot: Stephen Barnes

dv9g1ea

Czysta i pachnąca łazienka to widok bardzo przyjemny dla oka. Jeszcze przyjemniejszym jest biała deska sedesowa, która kojarzy się z dbałością i nie odstrasza swoim wyglądem. Niekiedy jednak ciężko jest ją doczyścić, w szczególności, kiedy posiada żółte plamy od moczu. Istnieje szybki i tani sposób na to, jak możemy się ich pozbyć.

Żółte plamy na desce sedesowej

Nie ukrywajmy – nikt z nas nie chciałby siadać na żółtej desce sedesowej. Od razu mamy przed oczami miliony bakterii i zarazków, które mogą być na niej umiejscowione i, niestety, przejść na nas. Pamiętajmy oczywiście, że to samo może stać się także wtedy, kiedy deska jest biała i wydaje się być czysta. Kluczem jest jednak jej „przyjemny” widok.

Jeżeli wasza deska jest więc żółta, a konkretnie posiada żółte plamy od moczu, możecie się ich pozbyć w prosty i szybki sposób. Jest on także bardzo tani i nie wymaga użycia specjalistycznych i silnych środków. Wystarczy, że posiadacie dwa produkty: sodę oczyszczoną oraz biały ocet. To właśnie one w mig poradzą sobie z tym problemem.

dv9g1ea

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Miejsca w domu, gdzie jest najwięcej bakterii

Tak pozbędziesz się plam z deski sedesowej

Od czego zacząć czyszczenie deski sedesowej z plam? Żółte plamy należy spryskać białym octem, a następnie pozostawić na mniej więcej pół godziny. Jeżeli plamy są jednak bardzo żółte lub jest ich naprawdę dużo – pozostawcie ocet na kilka godzin.

dv9g1ea

Po tym czasie posypcie zaplamione miejsca sporą ilością sody oczyszczonej, a po kilku minutach – ponownie spryskajcie je białym octem. Oba produkty pozostawcie na desce sedesowej na okay. dziesięć minut, a potem rozpocznijcie dokładne szorowanie. Następnie opłuczcie deskę kilka razy wodą. W ten sposób powinniście pozbyć się żółtych plam.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into once!

dv9g1ea

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment