Tak zmieniła się Dominika Ostałowska. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Dominika Ostałowska wielu widzom kojarzy się z rolą w serialu „M jak miłość”. Przez pewien czas wątek jej postaci był mocno okrojony, a aktorka nie pojawiała się na ekranie. Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że w nadchodzącym sezonie to się zmieni. Na najnowszym zdjęciu aktorki widzowie zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Rola Marty w serialu

Rola Marty w serialu „M jak Miłość” przyniosła aktorce dużą popularnośćŹródło: AKPA, fot: Niemiec

dfgffvc

Urodzona w 1971 r. aktorka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Grywała m.in. na deskach teatru Ateneum i Teatru Powszechnego w Warszawie, ma na swoim koncie także kilka ról w Teatrze Telewizji.

Choć gościnnie pojawiała się w różnych popularnych w Polsce serialach, takich jak „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”, to jednak rola Marty – córki nestorów rodu Mostowiaków – przyniosła Dominice Ostałowskiej rozpoznawalność i ogromną popularność.

Prywatnie aktorka ma jednego syna – Huberta, ze związku małżeńskiego z aktorem Hubertem Zduniakiem.

Popularność dzięki „M jak miłość”

„M jak miłość” od ponad 20 lat jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Dzięki niemu wypromowało się wielu aktorów, w tym. Małgorzata Kożuchowska czy Joanna Koroniewska. Sama Ostaszewska z serialem związana jest od samego początku, czyli od 2000 roku. Choć wątek jej postaci był jednym z wiodących, w miarę pojawiania się innych, życie serialowej Marty stopniowo schodziło na dalszy concept. W ostatnich sezonach aktorka nie pojawiała się zbyt często.

dfgffvc

Jak przyznała w rozmowie z „Faktem” – nie była to jej decyzja, bo sama bardzo lubi się wcielać w postać Marty.

– Ja chętnie gram Martę. Jak jej nie było na ekranie, to była to tylko decyzja scenarzystów – mówiła Ostałowska.

Dominika Ostałowska – jak się zmieniła?

Najprawdopodobniej jednak w najnowszym sezonie serialu, postać Marty wróci, a scenarzyści napisali dla niej więcej wątków. Świadczyć o tym może najnowsze zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych Telewizji Polskiej, na którym Dominika Ostałowska pozuje z grającą jej matkę Barbarę – Teresą Lipowską.

dfgffvc

„Kultowe M jak miłość powraca z nowymi odcinkami. Nowy sezon już od 5 września” – napisano pod zdjęciem.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. „Colossal, bardzo mi brakowało tego serialu i aktorów”, „odliczamy dni” – pisali fani. Pojawiły się także głosy, że widoczne na zdjęciu aktorki są discontinue siebie podobne i faktycznie wyglądają, jak prawdziwa matka z córką. Trzeba przyznać, że widać pewne podobieństwo. Dodatkowo liczba pozytywnych reakcji pod postem informującym o nowym sezonie pokazuje, że serial wciąż ma wierne grono fanów.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie discontinue nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy discontinue zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Ostałowska o nowej roli w Polsacie: „Rozbawiło mnie to”

dfgffvc

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment