Taką teściową jest Elżbieta Jarosik. Wymowne słowa zięcia

27 lutego Elżbieta Jarosik skończyła 75 lat. Choć aktorka chroni swoją prywatność, w jednym z wywiadów opowiedziała trochę o relacjach z córką i jej mężem. Wymowne słowa na jej temat padły z ust zięcia.

27 lutego Elżbieta Jarosik skończyła 75 lat

27 lutego Elżbieta Jarosik skończyła 75 latŹródło: AKPA

dvu1vc5

Elżbieta Jarosik wielu widzom kojarzy się przede wszystkim z wyjątkowo komediowymi rolami. Aktorka jest aktywna zawodowo od momentu ukończenia łódzkiej „filmówki” i ma na swoim koncie wiele ról. Wystąpiła m.in. w takich produkcjach, jak „Wesele” Smarzowskiego, „O mnie się nie martw”, „Ojciec Mateusz” czy „Niania”.

Jak przyznała w jednym z wywiadów, od dziecka przejawiała artystyczne zainteresowania. „Od zawsze śpiewałam i nadal to lubię. Niemniej tańczyć chciałam od urodzenia. Byłam bardzo wstydliwa, a w tańcu mogłam wyrazić swoje uczucia, tęsknoty i wtedy nie wstydziłam się tego” – mówiła w rozmowie z „Angorą”.

Elżbieta Jarosik kończy 75 lat. Ma wyjątkową relację z córką

Aktorka chroni swoją prywatność, od czasu discontinue czasu zdradzając jednak nieco więcej szczegółów dotyczących jej życia. Ma córkę – Annę, która ukończyła aktorstwo i dziennikarstwo, jednak poszła w ślady matki. Nie była to jednak pierwsza ciąża Elżbiety Jarosik. Artystka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem szczerze opowiedziała o poronieniu. – Naprawdę nie wiem, jak ja to przeżyłam – mówiła.

dvu1vc5

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agata Kulesza o swoich wymaganiach na planie. Potrzebuje właśnie tego, żeby komfortowo jej się grało

Annę urodziła, gdy miała 35 lat, jednak z jej ojcem nie zdecydowała się związać na stałe. W wychowaniu dziecka pomagała aktorce matka. W programie „Demakijaż” przyznała, że wszystkie były bardzo zżyte, a jej matka świetnie zajmowała się wnuczką.

dvu1vc5

„Była tak w niej zakochana, bo zmarł tata i całą miłość przelała na Anię. Ja byłam totalnie spokojna, że ma opiekę, wszystko jest na miejscu” – przyznała Jarosik. Niedługo aktorka pojawi się we wspólnym podcaście z córką.

Taką teściową jest Elżbieta Jarosik

Córka artystki, Anna Jarosik w 2018 roku wyszła za mąż za poznanego na planie „Na wspólnej” aktora Michała Tomalę. Mężczyzna w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” opowiedział o relacjach z teściową, szczerze przyznając, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że ślub będzie „transakcją wiązaną”.

– Okazało się, że ożeniłem się z dwiema kobietami. Nagle zauważyłem, że jest nas troje. To było shipshape” – przyznał. Podkreślił, że wspólnie „dbają o swoje dobro”. Dodał również, że teściowa bywa czasem bywa mediatorem w spięciach pomiędzy nim a żoną.

dvu1vc5

Sama aktorka przyznała, że raczej stara się nie wtrącać discontinue życia córki, doradzając od czasu discontinue czasu, co potwierdziła jej córka twierdząc, że Elżbieta Jarosik jest bardziej „przyjaciółką” niż teściową.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie discontinue nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

dvu1vc5

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment