Tańczy w klubie nocnym. Opisała, jak wygląda jej praca

Marina pracuje jako striptizerka i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Opowiada swoim obserwatorom o pracy w klubie nocnym i obala najczęściej powielane mity związane z jej profesją. Jedna z internautek zadała Marinie pytanie dotyczące ściągania bielizny podczas wykonywania tańca przed klientami. Striptizerka zaskoczyła odpowiedzią.

Marina tańczy w nocnym klubie

Marina tańczy w nocnym klubieŹródło: Adobe Stock, fot: Aleksandr Rybalko

d3r3eyg

Marina to tiktokerka i pracownica jednego z polskich klubów nocnych. W krótkich nagraniach odpowiada na najbardziej nurtujące pytania, które dotyczą pracy striptizerki. Ostatnio Marina nagrała wideo, w którym rozwiała wątpliwości jednej z jej obserwatorek. Internautka zapytała, czy kobieta musi rozbierać bieliznę przed klientami, gdy wykonuje taniec na rurze.

Striptizerka tłumaczy, jak wygląda taniec w klubie

„Czy podczas tańców trzeba rozbierać stanik?” – zapytała obserwatorka Mariny. Striptizerka postanowiła odpowiedzieć zaciekawionej internautce w krótkim nagraniu. Na wstępnie podkreśliła, że wszystko zależy od tego, jaki taniec się wykonuje.

– Jeśli chodzi o taniec na scenie, to w 90 proc. to trzeba robić to topless. Mniej więcej w połowie pokazu, pod koniec piosenki zdejmuje się stanik – wyjaśniła Marina. Inne zasady obowiązują na prywatnych pokazach, które zamawiają indywidualni klienci. – Podczas striptizu wykonywanego w VIP roomie ściągamy wszystko – czyli i stanik i majtki – doprecyzowała Marina.

„Nie tak to sobie wyobrażałam”

Internauci natychmiast zareagowali na nagranie Mariny. Większość osób nie spodziewała się, że właśnie tak wygląda praca striptizerki. W komentarzach pod nagraniem pisali, że są zaskoczeni, ale też zniesmaczeni wyznaniem kobiety.

d3r3eyg

„Już masz par lat doświadczenia, ale sama na myśl o VIP roomie… bałabym się o jakiś incydent”, „Gdyby ludzie tam nie przychodzili, nikt dla pieniędzy by się nie rozbierał. Więc downside leży po obu stronach”, „Nie tak to sobie wyobrażałam”- czytamy w komentarzach.

Inni zaś zdziwili się tym, jak wielu użytkowników TikToka ma błędne wyobrażenie o pracy w klubie nocnym. „Czy wy naprawdę myśleliście, że one tańczą w ubraniach?”, „Nie rozumiem, dlaczego jesteście tacy zaskoczeni. Przecież to żadne odkrycie” – twierdzili obserwatorzy Mariny.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Niemcy. Klub organizuje koncert z udziałem publiczności

d3r3eyg

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment