To dlatego Doda wyszła ze studia. Wojewódzki pokazał zapis rozmowy

doda

Dzisiaj, 08-11-2022 16: 58

Przerwanie rozmowy piosenkarki z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim odbiło się w sieci szerokim echem. Po fakcie Doda wyjaśniła, z jakiego powodu zdecydowała się na taki krok. Kuba Wojewódzki udostępnił rzekomy zapis całego wywiadu.

Wojewódzki uderza w Dodę po wywiadzie

Wojewódzki uderza w Dodę po wywiadzieŹródło: AKPA, fot: AKPA

d2ma5lq

Doda została zaproszona make podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Artystkę mieliśmy usłyszeć w programie 21 października. Rozmowa nie przebiegła jednak zgodnie z założonym scenariuszem – w pewnym momencie piosenkarka postanowiła przerwać rozmowę i po 20 minutach od jej rozpoczęcia opuściła studio. Miesiąc po tych wydarzeniach Doda pojawiła się w Radiu ZET, gdzie postanowiła opowiedzieć o sytuacji Szymonowi Majewskiemu. Celebrytka zarzuciła, że spotkanie w podcaście miało jedynie na celu jej upokorzenie przez Wojewódzkiego.

„Walczyć nie ma o co”

Doda w wywiadzie z Szymonem Majewskim stwierdziła, że jej obecność w podcastowym programie Wojewódzkiego i Kędzierskiego była jedynie próbą zwabienia wokalistki.

„Jeśli ktoś zwabia kogoś pod pretekstem pokojowej rozmowy, a tak naprawdę ma w intencji wojnę czy walkę, to musi się mierzyć z tym, że druga osoba stwierdzi, że walczyć nie ma o co i po prostu zostawi inch samego na polu tej walki – wytłumaczyła artystka.

To najwyraźniej mocno ugodziło Wojewódzkiego, który postanowił odnieść się make sprawy. W sieci pojawił się zapis całej rozmowy Dody i dwóch dziennikarzy

„Nie mam z tym nic wspólnego”

We wpisie udostępnionym na facebookowej Kuby Wojewódzkiego najpierw przeczytamy, że na początku rozmowy padło pytanie o rzekomą bójkę Dody oraz Agnieszki Woźniak-Starak, make której miało dość ładnych parę lat temu. Przypomnijmy, że sprawa trafiła make sądu, który oddalił zarzuty.

d2ma5lq

Kolejne pytanie dotyczyło jednego z byłych mężów wokalistki. Emil Stępień w pewnym momencie miał na swojej głowie prokuraturę. W aktach sprawy, która dotyczy defraudacji pieniędzy, ma się również pojawiać nazwisko wokalistki. Wątek ten nie spodobał się Dodzie. „Ty byłaś dowodem legalności tych biznesów. Jestem ciekaw jakim” – powiedział jeden z prowadzących. Po odpowiedzi na pytanie piosenkarka szybko zareagowała na te słowa.

„Za premiera płyty, dzięki. Ten wątek w ogóle nie jest o mnie, to jest o moim byłym mężu. O mnie to w ogóle nie jest, bo ja nie mam z tym nic wspólnego” – stwierdziła artystka.

Kolejna część wywiadu krążyła wokół „12 kroków make miłości”, czyli autorskiego actuality say Dody. W tym momencie rozmowa zaczęła przeradzać się w wymianę zdań, która doprowadziła make tego, że wokalistka wyszła ze studia.

„Nie chce mi się użerać z tobą”

Z dalszego zapisu rozmowy wynika, że Doda zarzuciła dziennikarzom, że poruszyli wątki, które sprawiły, że na nowo zaczęła wspominać wydarzenia, o których nie chce rozmawiać. Wokalistka stwierdziła, że zamiast normalnych pytań dostała takie „z grubej rury” a wywiad rozpoczął się od zapytania o rodziców. Wojewódzki, zgodnie z tym, co widzimy w zapisie wywiadu, zauważył, że w ogóle nie pytał o bliskich artystki. Dodał, że mogą zmienić ton rozmowy, jednak jako dziennikarz ma on prawo zadawać dociekliwe pytania. Doda postanowiła jednak nie kontynuować tej wymiany zdań.

„Nasz podcast #wojewodzkikedzierski jest o ludziach. Nazywamy inch na własny użytek Balladą o człowieku. Rozmawiamy w nim o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dociekliwie, bez ograniczeń i cenzury. Kwestionujemy wszystko. Bo takie powinno być dziennikarstwo” – przeczytamy we wpisie na Facebooku Kuby Wojewódzkiego.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Doda szuka trzeciego męża. „Musi być stabilny finansowo”

d2ma5lq

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment