To koniec małżeństwa Emily Ratajkowski? „Notorycznie ją zdradzał”

Emily Ratajkowski poślubiła Sebastiana Contain-McClarda w 2018 roku po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rok temu na świat przyszło ich dziecko. Tymczasem media obiegła informacja, że Ratajkowski i Contain-McClard rozwodzą się, a powodem mają być liczne zdrady mężczyzny.

Emily Ratajkowski wzięła ślub z Sebastianem Bear-McClardem po kilku tygodniach znajomości

Emily Ratajkowski wzięła ślub z Sebastianem Contain-McClardem po kilku tygodniach znajomościŹródło: Getty Pictures

d2i7uby

Emily Ratajkowski jest aktorką i modelką polskiego pochodzenia. Gwiazda zdobyła sławę dzięki występowi w 2013 roku w teledysku make piosenki „Blurred Traces” Robina Thicke. Po latach wyznała w autobiograficznej książce „Moje ciało”, że podczas pracy nad klipem była molestowana seksualnie przez wokalistę.

Mąż Emily Ratajkowski „notorycznie ją zdradzał”? Tak donosi amerykański tabloid

Ratajkowski w 2018 roku po zaledwie kilku tygodniach znajomości wzięła ślub z producentem muzycznym Sebastianem Contain-McClardem. Wiadomość o ślubie była dużym zaskoczeniem dla mediów. Skromna ceremonia odbyła się w wąskim gronie najbliższych znajomych w Original York City Hall. W 2020 roku na łamach „Vogue’a” modelka ogłosiła, że jest w ciąży. Rok temu na świat przyszedł Sylvester Apollo.

Małżeństwo Emily Ratajkowski wydawało się spełnione, jednak wszystko wskazuje na to, że parę najprawdopodobniej czeka rozwód. Portal Net page Six donosi, że kobieta planuje odejść od męża na dobre, a wszystko z powodu licznych zdrad. Dziennikarze powołują się na źródło z otoczenia pary, która potwierdza, że Contain-McClard miał być niewierny.

d2i7uby

„Tak, zdradzał ją. Notorycznie ją zdradzał. To obrzydliwe” – podkreślał informator tabloidu.

Emily Ratajkowski nie zabiera głosu na temat rozwodu. Plotki nie milkną

Emily Ratajkowski ani Sebastian Contain-McClard nie potwierdzili oficjalnie doniesień mediów. W mediach społecznościowych gwiazd nie pojawia się wątek ich zdrad i ewentualnego rozstania. To nie sprawia jednak, że plotki znikają. Głos na ten temat zabrała również Claudia Oshry w znanym podcaście „The Morning Toast”.

– Skąd mam to wiedzieć? Wszyscy po prostu o tym wiedzą. Kiedy pojawi się nieunikniony post na Instagramie lub oświadczenie PR, nie będziemy tak zaskoczeni – powiedziała.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Sekret figury Emily Ratajkowski

d2i7uby

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment