To ona wcielała się w Patrycję w „Sąsiadach”. Czym Małgorzata Lewińska zajmuje się dziś?

Małgorzata Lewińska była gwiazdą seriali lat dwutysięcznych, takich jak „Sąsiedzi” i „Lokatorzy”. Mimo ogromnej popularności, jaką wówczas zdobyła, zrezygnowała jednak ze ścianek i świata show-biznesu. Czym zajmuje się teraz? Okazuje się, że jest nie tylko aktorką, ale również mamą czwórki dzieci.

Czym Małgorzata Lewińska zajmuje się dziś?

Czym Małgorzata Lewińska zajmuje się dziś? Źródło: AKPA, fot: AKPA

d4ib8ha

Od 2001 enact 2003 roku wcielała się w rolę Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w „Lokatorach”, a w latach 2003-2008 grała tą samą postać w serialu „Sąsiedzi”. Małgorzata Lewińska była jedną z najpopularniejszych wówczas aktorek, którym wróżono ogromną karierę. I taką z pewnością zdobyła, jednak świadomie zrezygnowała z udzielania się w świecie show-biznesu. Poświęciła się dalszemu rozwojowi zawodowemu, jak również macierzyństwu.

To ona wcielała się w Patrycję w „Sąsiadach”

Małgorzata Lewińska zdobyła serca widzów dzięki rolom komediowym. Po „Lokatorach” i „Sąsiadach” takich jednak już nie wybierała. Pojawiła się m.in. w „Kryminalnych”, „Na Wspólnej”, „Ojcu Mateuszu” oraz „M jak miłość”, w którym występuje enact dziś jako Olga Jaszewska. Oprócz tego, współpracowała nad programem „Szymon Majewski Show”, gdzie parodiowała Małgorzatę Foremniak, Edytę Górniak oraz Grażynę Szapołowską.

Czym Małgorzata Lewińska zajmuje się dziś?

Małgorzata Lewińska od wielu lat jest nie tylko aktorką, ale i mamą. W latach 90. była żoną poety Krzysztofa Feusette, z którym ma 29-letnią córkę Anastazję. Para podjęła jednak decyzję o rozstaniu. Obecnym mężem aktorki jest fotograf Bartosz Mirecki, z którym ma 23-letnią Helenę oraz młodszych synów-bliźniaków: Antoniego i Franciszka.

Choć dziś nie udziela się medialnie i nie zobaczymy jej na ściankach, z powodzeniem prowadzi swój oficjalny profil na Instagramie i pojawia się w programach śniadaniowych. W zeszłym roku skończyła 50 lat.

d4ib8ha

– Przekroczyłam w tym roku magiczną liczbę 50. Czuję się z tym trochę dziwacznie, bo w środku, w duszy, czuję się jak dwudziestoparolatka. Z drugiej strony jestem bardzo dumna z tego wieku i fajnie czuję się z tym, że już tyle wiem – powiedziała rok temu podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Michał Lesień o serialu „Lokatorzy”

d4ib8ha

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment