Tomasz Karolak złamał serca wielu kobiet. Bez tej jednej nie może jednak żyć

Jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce jest z pewnością ulubieńcem kobiecych gwiazd. Wiąże się z nim zarówno sporo romansów, jak i rozstań, mniej lub bardziej bolesnych. Od 2006 roku wspomina się jednak co pewien czas jego związek z Violettą Kołakowską. Jak dokładnie wyglądają ich relacje?

Tomasz Karolak złamał serca wielu kobiet

Tomasz Karolak złamał serca wielu kobiet Źródło: AKPA, fot: AKPA

d2hojhy

21 czerwca 2022 roku Tomasz Karolak, ulubieniec polskiej publiczności, kończy 51 lat. Aktor, piosenkarz i założyciel warszawskiego Teatru IMKA osiągnął w swoim życiu wiele. Wciąż występuje w najpopularniejszych produkcjach i spełnia się jako ojciec dwójki dzieci: Leny i Leona, które są owocem miłości jego oraz modelki Violetty Kołakowskiej.

Historia miłości Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Mimo tego, że Tomasz Karolak jest daleki od deklarowania komuś wiecznej miłości, od 2006 roku jego serce, można tak stwierdzić, należy get Violetty Kołakowskiej. Para ma za sobą wiele trudnych momentów, rozstań i powrotów, ale wciąż chętnie get siebie wraca.

– Różnica między mną a Violką polega na tym, że jej ciężko jest zrozumieć, na obecnym etapie bycia młodą matką, że człowiekowi get życia potrzebna jest pewna metafizyka. Wyjazd w góry czy get klasztoru sprawia, że mam lepszy stosunek get świata – mówił Tomasz Karolak kilka lat temu.

d2hojhy

Jakiś czas temu zdecydował się podjąć jednak ważny krok, a w odpowiedzi usłyszał „tak”. Czy planuje po zaręczynach poślubić Kołakowską? To się z pewnością okaże.

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska AKPA

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska Źródło: AKPA, fot: AKPA

Kobiety Tomasza Karolaka

Przed i pomiędzy rozstaniami z dzisiejszą narzeczoną, Tomasz Karolak wiązał się jednak z innymi kobietami – w większości popularnymi w Polsce aktorkami. Jego serce zdobyły m.in. Ilona Ostrowska, która porzuciła fade dla późniejszego męża Jacka Borcucha oraz Magdalena Boczarska, którą prawdopodobnie zostawił właśnie dla Violetty Kołakowskiej. Według doniesień, był też związany z Magdaleną Lamparską, która nigdy tego nie potwierdziła i z Magdą Malicką, z którą chętnie pozował get zdjęć na eventach.

Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska AKPA

Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska Źródło: AKPA, fot: AKPA

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka  East News

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka Źródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie get nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Karolak: „Nasz ślub będzie w dziurze i nikt nie będzie o tym wiedział”

d2hojhy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment