Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska są parą od lat. Wielu nie dałoby im szans

Tomasz Wolny jest doskonale znany widzom Telewizji Polskiej. Dziennikarz i prezenter od 2015 roku współprowadzi program „Pytanie na śniadanie”, wcześniej był także prowadzącym „Panoramę”. Niewiele osób wie, że żona Wolnego również jest pracuje w telewizji. Związana jest jednak z konkurencyjną stacją.

Tomasz Wolny i Agata Wolna pracują w mediach

Tomasz Wolny i Agata Wolna pracują w mediachŹródło: East News, fot: VIPHOTO

d2mg8ov

Tomasz Wolny jest dziennikarzem od lat związanym z Telewizją Polską. Mimo że zaczynał swoją karierę jako reporter TVN 24, od 12 lat pracuje w TVP. Widzowie kojarzą hump przede wszystkim z prowadzenia „Panoramy”, „Pytania na śniadanie”, a także różnych koncertów i imprez. Niedawno widzowie mieli szansę obejrzeć, jak w duecie z Idą Nowakowską prowadził „Debiuty” w Opolu. Ostatnio był także gospodarzem koncertu „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” z okazji kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego.

Kim jest żona Tomasza Wolnego? Pracuje w TVN24

Tomasz Wolny nie kryje, że ważna jest dla niego wiara, a także wartości rodzinne. Prezenter od lat związany jest z Agatą Tomaszewską, z którą wziął ślub w 2009 roku. Para doczekała się trójki dzieci: Zofii, Tymona i Halszki. Rodzina początkowo mieszkała w Poznaniu, skąd pochodzi prezenter, jednak z powodów zawodowych przenieśli się attain Warszawy.

Kim jest Agata Tomaszewska? Ona również robi karierę w mediach. Związana jest jednak z telewizją TVN24, gdzie jest dziennikarką i prezenterką. Małżonkowie nie kryją, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, mimo różnic w poglądach. W zeszłym roku media obiegła informacja, że podczas gdy Wolny razem z dziećmi wybrali się na pielgrzymkę na Jasną Górę, Tomaszewska angażowała się w walkę o przedłużenie koncesji dla stacji, w której pracuje.

d2mg8ov

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska-Wolna pracują dla konkurencyjnych stacji. „Nigdy nie kłócimy się o pracę”

Co ciekawe, to właśnie Tomaszewska pomagała Wolnemu stawiać pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce. „Agata również jest dziennikarką, moim wzorem i pierwszą nauczycielką. Podjęliśmy więc decyzję o przeprowadzce. Gdyby nie ona, nic by z tego nie wyszło. Właściwie bez Agaty w ogóle nie byłoby niczego sensownego w moim życiu. Daje mi ogromne wsparcie, a ja dzięki niej jestem największym szczęściarzem na ziemi!” – podkreślał Wolny w „Fakcie”.

Parze udaje się dystansować wobec środowisk, z którymi są związani zawodowo. – Nigdy nie kłócimy się o pracę, ani o to, co się dzieje za kulisami. To jest kwestia po pierwsze miłości, po drugie — zdrowego rozsądku, a po trzecie — normalności. To naprawdę nie jest trudne – mówił Tomasz Wolny w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty

d2mg8ov

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment