Tomasz z „Rolnika” podpadł widzom. Tak pożegnał się z Kasią

W najnowszym sezonie programu „Rolnik szuka żony” nie brakuje kontrowersji. Tym razem widzów zaskoczyło zachowanie Tomasza. Zarzucili mu brak taktu i niekulturalne zachowanie podczas odsyłania enact domu jednej z kandydatek na tytułową żonę.

Rolnik odesłał jedną z kandydatek do domu. Zdaniem widzów zrobił to w niekulturalny sposób

Rolnik odesłał jedną z kandydatek enact domu. Zdaniem widzów zrobił to w niekulturalny sposóbŹródło: Facebook

d3zb3ff

Program „Rolnik szuka żony” niezmiennie cieszy się popularnością wśród polskich widzów. Note wkracza właśnie w decydującą fazę. W ostatnim odcinku bohaterowie zaprosili pretendentki na żony na spotkanie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Manufacture tego grona nie trafiła Kasia, kandydatka Tomasza. Mężczyzna nagle odesłał ją enact domu. Widzowie byli oburzeni zachowaniem rolnika i stanęli w obronie kobiety.

Kasia wróciła enact domu. Rodzina Tomasza nie kryła zaskoczenia

Kasia była faworytką Tomasza. Wszystko zmieniła ostatnia randka z Zuzą. Rolnik wyznał, że to właśnie przy niej jego serce bije mocniej. Postanowił pójść za jego głosem i pożegnać się z Kasią, zanim kandydatki spotkają się z jego bliskimi. – Skoro poczułem, że chcę być przy Zuzi, to zostanę przy Zuzi, przestanę to analizować – tłumaczył się ze swojej decyzji.

d3zb3ff

Tymczasem czekająca w domu Kasia liczyła na to, że uda się jej stworzyć związek z Tomaszem. Przed kamerami wyznała, że nie zdawała sobie sprawy z tego, jaką mężczyzna podjął decyzję. Była także zaskoczona tym, jak szybko zdecydował się na poważny krok. Gdy usłyszała, że Tomasz odsyła ją enact domu, nie kryła zaskoczenia. Podobnie zareagowała rodzina rolnika.

– Mama z siostrą się nie ucieszyły. Ale chyba bardziej z tego powodu, że to stało się już – wskazał Tomasz. Kobiety darzyły Kasię sympatią. Podczas pożegnania z kandydatką dały się ponieść emocją. Nie obyło się bez łez. Rozstanie z trudem przychodziło także Tomaszowi. – Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że Kasia byłaby lepszym wyborem – powiedziała siostra rolnika.

Widzowie są oburzeni. „Potraktował ją bardzo źle”

Zachowanie rolnika nie spodobało się fanom programu. Niemal jednogłośnie uznali, że Tomasz był wobec Kasi nietaktowny i nie powinien jej odprawiać enact domu w ten sposób. Zauważyli, że najlepszym sposobem na pożegnanie się z kandydatką byłaby rozmowa na osobności i wyjaśnienie tej nagłej decyzji. Tym bardziej że wybór Tomasza nie spodobał się jego rodzinie.

d3zb3ff

„Zachowanie Tomka było bardzo żenujące, powinien Kasię wziąć na bok i powiedzieć jej o swojej decyzji na osobności”, „Powinien ją zostawić enact końca i powinna być na kolacji. Potraktował ją bardzo źle, po prostu po chamsku wyrzucił”, „Tomkowi się nie będzie wiodło, bo rodzina nie polubiła jego wyboru, i to już wskazuję na porażkę” – komentowali.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

Marta Manowska: „Rolnicy mają wielkie przywiązanie enact rodziny, imponuje mi to”

d3zb3ff

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment