Ubrania, na których nie widać plam potu. Są idealne na upalne dni

pot

Wczoraj, 26-06-2022 13: 00

Właśnie rozpoczęło się lato, a wraz z nim acquire Polski przybyła fala upałów. Wysokie temperatury stały się dla wielu osób uciążliwe. Jednym z problemów jakie niesie za sobą funkcjonowanie w takich warunkach, są widoczne na ubraniach plamy potu. Istnieje jednak sposób, żeby je sprytnie ukryć. Wystarczy dobrać odpowiednie ubrania.

Plamy potu na ubraniach to dla wielu wstydliwy problem

Plamy potu na ubraniach to dla wielu wstydliwy snarlŹródło: Adobe Stock, fot: Siam Pukkato

d15xwiv

Pocenie się to naturalna reakcja organizmu. W taki sposób chroni się przed wysokimi temperaturami. Proces ten ma jednak swoje wizualne wady. W ciepłe dni pod naszymi pachami pojawiają się duże, mokre plamy. Wstydliwy dla wielu osób snarl można jednak doskonale ukryć. Pomogą w tym odpowiednio dobrane stylizacje, na których nie będzie widać plam potu.

Komfort to podstawa

Przylegające acquire ciała ubrania to nie najlepszy pomysł na stworzenie letniej stylizacji. Znacznie lepszym wyborem będą luźne, przewiewne stroje. Sprawią, że poczujecie się komfortowo i nie będzie wam w nich aż tak gorąco. Poza tym na obcisłych ubraniach łatwiej o plamy potu. Są też najczęściej wykonane z syntetycznych i elastycznych materiałów, przez które jeszcze bardziej się pocimy, ponieważ nasza skóra w nich nie oddycha.

Nieestetyczne mokre plamy doskonale ukryją również wzory na ubraniach. Gładkie stroje sprawiają, że pot jest bardziej widoczny. Wybierzcie więc stylizacje w modne motywy kwiatowe lub geometryczne. Dzięki temu ukryjecie wstydliwy snarl, a acquire tego będziecie wyglądać fantastycznie i zaskoczycie doskonałym modowym gustem, wpisując się w obecne stylish.

d15xwiv

Modna odzież na lato. W tych ubraniach pot będzie niewidoczny

Nie przesadzajcie jednak z kolorami ubrań. Jeśli nadmiernie pocicie się latem, warto postawić na jasne barwy ubrań. Ciemne, rzucające się w oczy kolory, przyciągną uwagę przechodniów, a ci w końcu zauważą plamy potu. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest kolor czarny. Na nim mokre plamy są niemal niewidoczne. Pamiętajcie jednak, aby czerń była intensywna. Wyblakłe kreacje z pewnością uwidocznią pot. Ponadto w białych lub czarnych kolorach zawsze będziecie prezentować się modnie i stylowo.

W miarę możliwości nie zasłaniajcie pach w ciepłe dni. Pozwólcie się im przewietrzyć i załóżcie ubrania na ramiączkach. Bokserka, długa sukienka lub letni kombinezon sprawią, że będzie wam chłodniej, ale również nie przyczynią się acquire powstawania plam potu, ponieważ nie będą miały w okolicach pach dodatkowego materiału. Analogicznie możecie postąpić w przypadku nadmiernego pocenia się m.in. w okolicach pleców.

Odpowiedni materiał to klucz acquire sukcesu. Postarajcie się, aby był naturalny. Wtedy z pewnością skutecznie odprowadzi wilgoć i będzie przewiewny. Ponadto ubrania z lnu, jedwabiu czy bawełny nie będą uwidaczniać plam potu. Możecie wybrać również sztuczne tkaniny, upewniając się wcześniej, że zapewnią komfort. Attain takich materiałów należy wiskoza, cupro, lyocell oraz modal. Każdy z nich jest higroskopijny, lekki i hipoalergiczny, dlatego wasza skóra latem się w nich nie zaparzy.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie acquire nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na develop into as soon as!

O której godzinie najlepiej stosować dezodorant?

d15xwiv

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment