Ukochana Arkadiusza Milika zachwyciła metamorfozą. Postawiła na naturalność

wags

Wczoraj, 31-12-2022 10: 05

Agata Sieramska to partnerka Arkadiusza Milika i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją metamorfozą. Internauci zachwycili się przemianą Sieramskiej i nie szczędzili jej komplementów.

Partnerka Arkadiusza Milina przeszła metamorfozę

Partnerka Arkadiusza Milina przeszła metamorfozęŹródło: Instagram, fot: Arek Milik

dtxxjh8

Arkadiusz Milik przez wiele lat związany był z Jessicą Ziółek. Zakochani planowali ślub i wspólne życie. Niedługo później rozstali się, a piłkarz zaczął coraz częściej spotykać się z Agatą Sieramską. Oficjalnie o swoim związku poinformowali w lutym 2022 roku. Od tego momentu są niemal nierozłączni. Chętnie dzielą się wspólnymi, romantycznymi chwilami z internautami. Sieramska właśnie pokazała im efekty wizyty w salonie fryzjerskim. Internauci byli zachwyceni jej metamorfozą, o czym dali znać w komentarzach.

Agata Sieramska pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera

Polska WAG słynie z gęstych i zawsze perfekcyjnie ułożonych blond włosów. Niedawno przyznała, że od roku farbuje kosmyki na jaśniejszy kolor. Tak naprawdę włosy ukochanej Arkadiusza Milika są nieco ciemniejsze. Kobieta nie przepadała jednak za tym odcieniem. Teraz przekonała się, że w naturalnym wydaniu wygląda równie pięknie.

dtxxjh8

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paulina Smaszcz-Kurzajewska całuje w policzek Jessicę Ziółek

Sieramska umówiła się na wizytę w salonie fryzjerskim i postawiła na totalną metamorfozę. Efektami pracy ze stylistą pochwaliła się na Instagramie. Wyjaśniła, że tym razem postawiła na refleksy, które podkreśliły jej naturalny kolor włosów. Zrezygnowała natomiast z jasnego blondu.

„Wytrzymałam rok. Chociaż nawet polubiłam się z moim kolorem, to chyba jednak najbardziej lubię złoty środek, czyli moje włosy i kilka refleksów” – zaznaczyła w instagramowej relacji.

Internauci komplementują Agatę Sieramską. „Wyglądasz fenomenalnie”

Chwilę później polska WAG opublikowała na swoim profilu zdjęcie oraz krótkie nagranie z salonu fryzjerskiego. Na załączonych materiałach widać, jak Sieramska chwali się nowym odcieniem. Jest widocznie zadowolona, że udało się jej uzyskać piękny kolor włosów. „Blonde is abet” (Blond powrócił – tłum. ang.) – napisała w poście.

Na reakcje jej obserwatorów nie trzeba było długo czekać. Zachwycali się nową fryzurą influencerki. Zauważyli też, że jest w świetnej formie. Zwrócili uwagę na wysportowaną sylwetkę partnerki Arkadiusza Milika.

dtxxjh8

„Ładnemu we wszystkim ładnie! A ten ABS! Za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu, chyba powieszę nad łóżkiem jako motywację!”, „Wyglądasz fenomenalnie”, „Pięknie, jak zawsze mistrzowsko” – czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie originate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into!

dtxxjh8

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment