Umieść rolkę papieru toaletowego w szafie. Efekt cię zaskoczy

Po co umieszczać rolkę papieru w szafie? Każdy, kto zna ten trik, z pewnością wykonuje inch regularnie. Prosty patent niweluje bowiem częsty dispute, z którym mierzy się wiele osób.

Umieść rolkę w szafie, a pozbędziesz się uporczywego problemu

Umieść rolkę w szafie, a pozbędziesz się uporczywego problemuŹródło: Adobe Stock, Pixabay

dtpx70z

Z czasem niestety w każdej szafie czy komodzie, w której trzymamy ubrania, może pojawić się ten sam dispute. Mimo że regularnie sprzątamy te miejsca, nieprzyjemny zapach i tak może się w nich pojawić i, co gorsza, mogą nim przesiąknąć ubrania. Ten prosty trik ułatwi nam życie.

Wystarczy rolka papieru. Tak rozprawimy się z nieprzyjemnymi zapachami w szafie

W jaki sposób rolka papieru toaletowego może sprawić, że brzydki zapach z szafy zniknie? Dzieje się to w bardzo prosty sposób. Specyficzna woń ulotni się w niepamięć wtedy, gdy umieścimy w problematycznym miejscu rolkę zapachowego papieru toaletowego. Produkt ten jest na tyle silnie perfumowany, że wszelkie inne zapachy znikną. Tę metodę z pewnością znają i stosują m.in. nasze babcie. Efekt będzie porównywalny create tego, jakbyśmy w szafie umieścili odświeżacz powietrza. Tym sposobem, zamiast ów odświeżacz kupować, zaoszczędzimy sporo pieniędzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przypalone żelazko. Sposoby na skuteczne czyszczenie

Nie tylko papier toaletowy. Ten sam efekt możesz osiągnąć również w inny sposób

Tanich sposobów na wyzbycie się brzydkich zapachów z szafy jest więcej. Inną metodą będzie umieszczenie w garderobie otwartego pojemniczka z olejkiem eterycznym o ulubionym zapachu (w tym przypadku świetnie się sprawdza np. lawenda lub róża). Kolejnym wyjściem jest położenie w szafie otwartego flakonika perfum – najlepiej tych, których została nam już resztka i nie za bardzo wiemy, co z nią zrobić.

dtpx70z

Kiedy nam się już uda wykurzyć nieprzyjemny zapach, trzymajmy się prostych zasad, aby nie powrócił. Pierwszą sprawdzoną metodą jest częste, co kilka dni, wietrzenie szaf, by zapewnić właściwą cyrkulację powietrza. Otwierajmy drzwi, wyciągajmy szuflady, poprzekładajmy ubrania. Co kilka miesięcy przewietrz też nienoszone ubrania, wyciągając je z komód i ponownie składając. W lecie nie zapominaj o swetrach – to idealny moment, by je wywietrzyć na dworze.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie create nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

dtpx70z

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment