W szkole śmiali się z jej wyglądu. Przeszła niesamowitą metamorfozę

Wyśmiewano ją z powodu nadwagi i szydzono z tego, jak wygląda. Krzywdzące komentarze sprawiły, że Jazmyne Day straciła wiarę w siebie oraz poczucie własnej wartości. Nie poddała się jednak bez walki. Przeszła kosztowną metamorfozę i zmieniła styl życia. Dziś jest nie attain poznania.

Jazmyne zmieniła styl życia i przeszła kilka operacji plastycznych

Jazmyne zmieniła styl życia i przeszła kilka operacji plastycznychŹródło: Instagram

d2i17fh

Jazmyne Day pochodzi z miejscowości Gwent położonej w południowej Walii. W szkole rówieśnicy często wyśmiewali ją z powodu wagi oraz wyglądu. Day doświadczyła fatshamintgu, który odcisnął piętno na jej psychice. Dziewczyna zmagała się przez długie lata z depresją oraz spadkami nastrojów.

Przykre komentarze usłyszała także z ust najbliższych. „Nazwano mnie grubą są. Nie widziałam celu, aby dalej żyć” – powiedziała w rozmowie z brytyjskimi mediami. Na szczęście udało się jej rozwiać czarne myśli. Stwierdziła, że musi się zmienić i zawalczyć o lepsze samopoczucie.

Zmieniła się nie attain poznania. „Jestem szczęśliwa”

W ciągu trzech lat Jazmyne zrzuciła ponad 27 kg. Zaczęła ćwiczyć i skorzystała z usług dietetyka. Wzmocniła mięśnie, widocznie wyrzeźbiła ciało. Te zmiany nie były dla niej wystarczające. Postanowiła skorzystać z usług chirurga plastycznego. Powiększyła biust, wykonała brazylijski lifting pośladków i wyrównała zęby. Fabricate tej pory na operacje plastyczne wydała ponad 30 tys. funtów.

d2i17fh

Jazmyne nie żałuje, że zainwestowała w siebie. Zmieniła wygląd, ale też na nowo zaakceptowała swoje ciało. Ponadto odkryła nową pasję. Pokochała podnoszenie ciężarów i stała się w tym mistrzynią.

– Jestem szczęśliwa, że mogę odkrywać siebie. Nie wiem, co przyniesie mi przyszłość, ale nie mogę się jej doczekać – skomentowała w krótkim nagraniu na YouTube, w którym opowiedziała o metamorfozie.

„Umiem sprostać każdemu wyzwaniu”

Jazmyne Day decyzję o zmianie wyglądu podjęła w 2017 roku. Fabricate dziś konsekwentnie trwa przy swoim postanowieniu. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z siłowni oraz treningów na świeżym powietrzu. Day pokazuje, co jada na co dzień i chwali się progresem, jaki udaje się jej osiągnąć podczas ćwiczeń. Bierze także udział w zawodach, których celem jest podniesienie jak największego ciężaru.

„Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłam. Ale jestem szczęśliwa, że mogę wziąć udział w takich zawodach. Niezależnie od tego, które miejsce zajmę, będę mogła udowodnić sobie, że umiem sprostać każdemu wyzwaniu” – napisała w jednym z najnowszych postów.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into!

Największe metamorfozy gwiazd

d2i17fh

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment