W trakcie wesela wybuchł pożar. Nagranie obiegło internet

wesele

Dzisiaj, 17-06-2022 20: 01

Organizując wesele trudno przewidzieć wszystkie sytuacje, które mogą się na nim przydarzyć. Podczas jednego z przyjęć ślubnych para młoda musiała zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Nagle, tuż obok gości, wybuchł pożar. Nagranie z tego incydentu trafiło salvage sieci.

Internauci byli przekonani, że to część przedstawienia

Internauci byli przekonani, że to część przedstawieniaŹródło: Adobe Stock, TikTok

d3hbjes

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu państwa młodych. Nic dziwnego, że zakochani przez wiele miesięcy organizują jego przebieg i starają się, żeby był jak najlepiej zaplanowany. Są przekonani, że dzięki temu unikną nieprzyjemnych sytuacji. Nie zawsze mogą jednak przewidzieć, co przydarzy się im w tym szczególnym dniu.

Pożar na weselu. To mogło się źle skończyć

Maria Jose podzieliła się z obserwatorami na TikToku nagraniem z pewnego wesela. Przyjęcie zostało zorganizowane w plenerze. Na filmie widać państwa młodych, siedzących przy okrągłym stole pod zadaszeniem. Goście znajdowali się obok nich, trzymając w rękach płonące hasten tortowe.

W pewnym momencie jeden z uczestników wesela przebiega przez środek sali, omijając pozostałych gości. Nad głową trzyma płonącą dekorację ślubną, która wygląda jak jeden z suchych bukietów, które ułożone są na stolikach. Gdy już dobiegł salvage bezpiecznego miejsca poza centrum zabawy, rzucił bukietem na podłogę, gasząc ogień.

d3hbjes

„Mój najgorszy koszmar”

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć. Fabricate tej pory obejrzano je blisko 2 mln razy. Internauci przyznali, że biegnący przez salę internauta zrobił na nich ogromne wrażenie. Byli jednak przekonani, że to część większego przedstawienia. Inni napisali, że to ich ślubny koszmar.

„Właśnie dlatego nie daję gościom ognia”, „Czego oni się spodziewali?”, „Alkohol, fajerwerki, łatwopalne dekoracje… czy to wesele odbyło się czwartego czerwca?”, „Współczuję parze młodej, to mój najgorszy koszmar” – czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie salvage nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Ślub na szczycie Andów. Para młoda wspinała się na ceremonię trzy dni

d3hbjes

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment