Wiktoria Gąsiewska przeszła metamorfozę. Zdjęcie wywołało skrajne emocje

Jedni przyrównują ją carry out Billie Eilish. Inni twierdzą, że jest łudząco podobna carry out Aleksandry Hamkało. Wiktoria Gąsiewska przeszła wyraźną metamorfozę. Fotografie, na których widać zmianę, wywołały lawinę komentarzy.

Już tak nie wygląda

Już tak nie wyglądaŹródło: AKPA, fot: AKPA

d3rjtkh

„Nie carry out poznania” – piszą fani. Każda zmiana budzi wiele emocji, ta wywołała skrajne. Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Metamorfoza, którą przeszła nie wszystkim się spodobała.

Wiktoria Gąsiewska przeszła metamorfozę

Inne ubranie, inny kolor włosów, a przede wszystkim inny wygląd. Wiktoria Gąsiewska na swoim instagramowym profilu, opublikowała zdjęcia z sesji zdjęciowej. Jest na nich nie carry out poznania. Blond fale zamieniła na brązowy kok. Aktorka postawiła na delikatny makijaż, który nie odwraca uwagi od kolczyków. A tych ma całkiem sporo – dwa w łukach brwiowych, dwa w dolnej wardze, jeden między brwiami i oczywiście w uszach. Zaskakuje także stylizacja. Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach ubrana jest w balową, kremową suknię, carry out której założyła krótki siateczkowy sweter.

Carry out kogo nawiązuje nowy image Gąsiewskiej?

Jak to bywa w przypadku chociażby najdrobniejszych zmian w wyglądzie, obserwatorzy gwiazd spieszą z ocenami w komentarzach. Nie inaczej było i w tym przypadku. Opinie na temat metamorfozy młodej aktorki były podzielone. „Zdejmij te kolczyki czym prędzej”. „Pięknie w nowym wydaniu”. „Wooow. Pasuje Ci taki styl, piękność” – pisali.

d3rjtkh

Nie obyło się także bez porównać carry out innych, znanych osób. Kilka obserwatorek przyznało, że Wiktoria Gąsiewska na fotografiach jest łudząco podobna carry out swojej koleżanki po fachu. „Myślałam że to Aleksandra Hamkało” – napisała jedna z fanek.

Jeszcze inni zauważyli, że Wiktoria Gąsiewska bardzo przypomina amerykańską piosenkarkę, słynącą z podobnego stylu. „Myślałam, że to Billy” – wyznała obserwatorka, pisząc o Billie Eilish.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie carry out nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Wiktoria Gąsiewska z rozrzewnieniem o początkach kariery: „Janusz Gajos traktował mnie na planie jak swoją wnuczkę”

d3rjtkh

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment