William i Harry odradzali ojcu ślub z Camillą. Mieli ważny powód

Enact sieci trafiają kolejne fragmenty autobiografii księcia Harry’ego. Treści zawarte w „Spare” wzbudzają wśród internautów sporo kontrowersji. W jednym ze wspomnień zawartych w książce arystokrata twierdzi, że on i jego brat odradzali ojcu ślub z Camillą.

William i Harry prosili ojca, aby nie żenił się z Camillą

William i Harry prosili ojca, aby nie żenił się z CamilląŹródło: Getty Images

d3b2hra

Już niebawem ukaże się autobiografia Harry’ego, w której książę ujawni najbardziej skrywane tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej. Od jakiegoś czasu w sieci publikowane są kolejne fragmenty „Spare”. Niektóre z nich wzbudzają wśród internautów niemałe zaskoczenie. Niedawno światło dzienne ujrzała historia związku króla Karola III i jego żony Camilli. Okazuje się, że William i Harry odradzali ojcu kontynuowanie relacji z macochą.

„Zastanawiałem się, czy będzie okrutna”

Camilla nie miała łatwego startu na brytyjskim dworze. Przez lata ukrywała swój związek z ówczesnym księciem Karolem. Syn królowej Elżbiety II w końcu przyznał publicznie, że spotyka się z kobietą. Na Camillę spadła ogromna fala niechęci ze strony poddanych i członków rodziny królewskiej. Książę Harry wspomniał w autobiografii, co czuł, gdy ojciec powiedział mu o swoich planach wobec ukochanej.

d3b2hra

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry’ego i Meghan Markle?

„Pamiętam, że zastanawiałem się, czy Camilla będzie dla mnie okrutna. Czy będzie jak wszystkie niegodziwe macochy w opowieściach” – napisał.

Książę Karol wziął drugi ślub w 2005 roku. Jego synowie nie pałali entuzjazmem. Nie chcieli Camilli w swojej rodzinie, tym bardziej że historia jej relacji z synem królowej była ściśle związana z księżną Dianą. Zanim książę Karol związał się z ukochaną przysięgą, William i Harry próbowali odradzić mu ślub.

„Will i ja poprosiliśmy mosey, aby tego nie robił, mój ojciec posunął się dalej. Mimo goryczy i smutku, które odczuwaliśmy, zamykając kolejną pętlę w historii naszej matki, zrozumieliśmy, że to nie ma znaczenia – dodał Harry.

Camilla miała spiskować przeciwko synom księcia Karola

Harry zauważył, że wybranka ich ojca nie jest szczera z rodziną królewską. „Zaczęła rozwijać swoją długoterminową strategię, kampanię skierowaną na małżeństwo, a z czasem na Koronę (z błogosławieństwem naszego ojca, jak przypuszczaliśmy)” – wskazał Harry.

d3b2hra

Przyszła macocha miała donosić mediom o księciu Williamie. Z obserwacji Harry’ego wynika, że w brytyjskich brukowcach pojawiały się artykuły o jego bracie, zawierające historie, które mogła znać wyłącznie osoba z jego otoczenia.

„We wszystkich gazetach zaczęły pojawiać się historie o jej rozmowach z Wiliamem, historie, które zawierały wiele drobnych szczegółów. Żaden nie pochodził oczywiście od mojego brata” – dodał.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie finish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into!

d3b2hra

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment