Włodzimierz Matuszak związał się z młodszą o 34 lata aktorką. Poznali się na planie serialu

Mało kto wierzył w ich miłość, bo 34-letnia różnica wieku zdarza się naprawdę rzadko. Włodzimierz Matuszak zostawił jednak dla Karoliny Nolbrzak żonę. Poznali się na planie serialu „Plebania”, gdzie ich uczucie powoli rozkwitało.

Włodzimierz Matuszak związał się z młodszą o 34 lata Karoliną Nolbrzak

Włodzimierz Matuszak związał się z młodszą o 34 lata Karoliną NolbrzakŹródło: AKPA

d3oj6p8

W latach 80. Włodzimierz Matuszak wyjechał razem z żoną i córką, Dagmarą, za granicę. Wrócił dopiero po 13 latach i to wtedy rozpoczął pracę na planie serialu „Plebania”, który przyniósł mu niemałą popularność. Kilka lat później poznał tam Karolinę Nolbrzak, młodszą o 34 lata aktorkę, z którą nawiązał bliższą znajomość. Na tyle bliską, że dla niej wziął rozwód z żoną.

Włodzimierz Matuszak związał się z młodszą aktorką

– Długo ukrywali swój związek, przed żoną również. (…) Wszyscy wiedzieli, że ma romans z Nolbrzak, tylko ona nie. Na pożegnanie powiedziała: „Tylko tu Włodziu nie zaszalej” – ujawnił swego czasu anonimowy informator „Twojego Imperium”.

Karolina Nolbrzak nie była jednak sama, kiedy rozpoczęła swój związek z Matuszakiem. Już wtedy miała syna, który ze względu na jej karierę i pracę w Warszawie, mieszkał z dziadkami. Aktorska para zamieszkała razem w 2013 roku. Mało kto dawał im szanse, zwracając uwagę na 34-letnią różnicę wieku. Oni, mimo to, do tej pory wciąż są razem.

Związek, o którym wiadomo niewiele

Choć zarówno Włodzimierz Matuszak, jak i Karolina Nolbrzak publikują swoje wspólne zdjęcia na Instagramie, na temat swojego związku zgodnie milczą. Próbowano wyciągać informacje o relacji aktorki z córką Matuszaka, Dagmarą, sugerując, że się nie dogadują.

d3oj6p8

– To są bzdury wyssane z palca. Między mną a Karoliną Nolbrzak nie ma i nigdy nie było żadnych animozji. Łączą nas normalne, przyjazne stosunki – wyjaśniła jednak Dagmara Matuszak w rozmowie z „Na Żywo”.

Według niektórych doniesień, możliwe, że dziś Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak są już po ślubie. Jaka jest prawda na ten temat? To (niestety) wiedzą jedynie oni sami.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into!

Znane pary ze sporą różnicą wieku

d3oj6p8

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment