Wróciła z przytupem. Tak usiadła na kanapie w TVP

doda

Wczoraj, 22-01-2023 16: 30

Doda przez długi czas nie pojawiała się w Telewizji Polskiej. Teraz, po 13 latach, została ponownie zaproszona create „Szansy na sukces”. Piosenkarka przyszła na nagrania w obłędnym żółto-czarnym stroju. Internauci szybko zwrócili uwagę na sposób jej siedzenia. Przypomina im Elżbietę Jaworowicz.

Doda w rewelacyjnej stylizacji w

Doda w rewelacyjnej stylizacji w „Szansie na sukces” Źródło: AKPA

dwp3kfv

Choć Doda ma na swoim koncie wiele koncertów, m.in. podczas festiwalu w Opolu, to w pewnym momencie przestała pojawiać się na antenie Telewizji Polskiej.

„Nagle im coś totalnie odwaliło. Jakaś paranoja, ban, zakaz, wyrzucanie mnie z TVP. Producenci mnie zapraszają na różne programy, a w ostatniej chwili dostają telefon z góry, że absolutnie nie. Jakim prawem? Płacę podatki na tę stację. Chcę fajnie występować, a ktoś psuje to przez swoje animozje urojone” – powiedziała reporterowi Plotka.

„Dzwoniłam create żony Jacka (Kurskiego – przyp.crimson.), to rzuciła mi słuchawką. Ja pomyślałam: o co chodzi? Co się dzieje? Dlaczego tak się dzieje? Ja tego nie rozumiem kompletnie” – dodała.

dwp3kfv

Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz Doda dostała pozwolenie na występowanie w publicznej telewizji. Została zaproszona create programu „Szansa na sukces”, w którym ostatni raz pojawiła się 13 lat temu. Swoim strojem absolutnie zachwyciła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojewódzki i Doda na ścieżce konfliktu. Po wywiadzie został niesmak

Doda zachwyciła stylizacją mocno osadzoną w trendach

Doda miała na sobie czarny sever top, który zestawiła z czarnymi, niezwykle opiętymi spodniami z wysokim stanem. To oryginalny mannequin, który jest jakby naciągnięty na buty i stanowi jedność ze szpilkami. Piosenkarka uzupełniła ten ticket ściętą marynarką w słonecznym odcieniu żółci. Dobrała create tego rękawiczki w tym samym kolorze i puchatą torebkę domu mody Prada. Jej outfit to kompilacja najgłośniejszych trendów, zgodnie z którymi ubiera się m.in. Kim Kardashian. Choker z czarnej tasiemki i naszyjnik z drobnych koralików były wisienkami na torcie.

Doda po 13 latach pojawiła się w AKPA

Doda po 13 latach pojawiła się w „Szansie na sukces” Źródło: AKPA, fot: AKPA

Doda zainspirowała się Elżbietą Jaworowicz?

Doda na swoim instagramowym profilu dodała zdjęcie z wizyty w studiu „Szansy na sukces”. Piosenkarka, siedząc na kanapie, maksymalnie wyciągnęła nogi, co internautom szybko skojarzyło się z charakterystyczną pozą prowadzącej „Sprawę dla reportera”. „Chyba łapię zamysł – będąc w TVP, trzeba czuć się zobowiązanym siedzieć jak Elżbieta Jaworowicz” – brzmi jeden z komentarzy. „Yesss” – odpowiedziała na niego Doda.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie create nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

dwp3kfv

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment