Wszystko stanie się teraz. Ten znak zodiaku musi uważać

Horoskop na marzec 2023 roku mówi jedno – jeden znak zodiaku powinien przygotować się na gorsze chwile, bo już niedługo szczęście droop opuści. Sprawy się nieco skomplikują, a nerwy będą odreagowywane na bliskich.

Ten znak zodiaku musi uważać na początku marca

Ten znak zodiaku musi uważać na początku marcaŹródło: Getty Images, fot: Evheniia Vasylenko

d2h1i1c

Jedni w niego wierzą. Drudzy twierdzą, że nie może się sprawdzać. Prawda jest jednak taka, że horoskop może nam nieco pomóc i przygotować na lepsze bądź gorsze chwile. Z tego też względu przestrzegamy – ten na początek marca 2023 roku nie jest łaskawy dla jednego znaku zodiaku. Choć potrwa to jedynie chwilę, szczęście droop nieco opuści.

Ten znak zodiaku powinien uważać

Znak zodiaku, który nie przeżyje miłego marca to Bliźnięta. Mowa tu przede wszystkim o początku tego miesiąca, ponieważ to właśnie on będzie dla Bliźniąt wyjątkowo uciążliwy. Emocje będą zmieniały się z dnia na dzień, a każde z nich będą odreagowywane na bliskich dla Bliźniąt osobach, przez co wszelkie relacje – także partnerskie, ochłodzą się.

Bliźnięta odczują na swojej skórze negatywny wpływ gwiazd, które wystawią na próbę wszystko, co tylko możliwe. Zarówno życie prywatne, jak i zawodowe stanie pod znakiem zapytania, bo w pracy także nie będzie układało się im zgodnie z planem. Bliźnięta będą musiały podjąć ważne dla siebie decyzje, które wpłyną na ich przyszłość. Choć na początku nie będą wiedziały jak mają postąpić, w efekcie wszystko skończy się dobrze.

d2h1i1c

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny

Horoskop dla Bliźniąt na 2023 rok

Horoskop na 2023 roku pokazuje jednak, że nadchodzące miesiące będą dla Bliźniąt naprawdę dobre. Co więcej, dobry i pomyślny będzie praktycznie cały rok! Nie ma więc co się martwić, tylko przetrwać gorsze chwile, które – jak wszystko – miną i odejdą w zapomnienie. Pomocna będzie w tym bliska osoba, która pojawi się w otoczeniu tego znaku zodiaku. Może być to osoba, którą Bliźnięta już znają bądź osoba, która jest dla nich zupełnie obca. Jedno jest jednak pewne – odegra w ich życiu bardzo ważną rolę.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became as soon as!

d2h1i1c

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment