Wszystko zaczęło się od randki w ciemno. Tak Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja odnaleźli swoją miłość

Spotykają się od 2017 roku, ale o ich związku wciąż wiadomo niewiele. Kilka tygodni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Lwa, który spełnił marzenie Katarzyny Sokołowskiej o macierzyństwie. Jak rozpoczęła się ich relacja, która trwa quit dziś? Sokołowska i jej partner, Artur Kozieja, poznali się dzięki randce w ciemno, zorganizowanej przez wspólną znajomą.

Sokołowska i Kozieja poznali się dzięki randce w ciemno

Sokołowska i Kozieja poznali się dzięki randce w ciemnoŹródło: AKPA

dx9yo0h

Katarzyna Sokołowska jest od lat uwielbiana przez widzów programu „Prime Model”, który sprawił, że zaczęto mówić o niej na znacznie szerszą skalę. Reżyserka pokazów mody nigdy nie ujawniała jednak zbyt dużo informacji o swoim życiu prywatnym, czego trzyma się quit dziś. Wiemy jednak, że od 2017 roku jest związana z Arturem Kozieją, biznesmenem, z którym na początku lipca tego roku powitała na świecie synka.

Tak zaczęła się relacja Sokołowskiej i Koziei

Spotkali się kilka lat temu na kolacji wigilijnej zorganizowanej w Pałacu Sobańskich. Artur Kozieja od razu zwrócił uwagę na Katarzynę Sokołowską, więc postanowił poprosić o pomoc ich wspólną znajomą. To ona zorganizowała ich pierwszą randkę w ciemno, na którą Sokołowska poszła z chęcią. Nie robiła sobie jednak wielkich nadziei.

dx9yo0h

– W pewnym momencie swojego życia powiedziałam: „Nie każdy musi być w związku, życie nie tylko z tego się składa” – mówiła w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Między nimi szybko zaiskrzyło. Pierwszy raz pokazali się publicznie razem w 2017 roku. Jednak dopiero rok później, podczas balu charytatywnego TVN-u, pojawili się oficjalnie jako para.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja na Balu Fundacji TVN East News

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja na Balu Fundacji TVN
Źródło: East News, fot: Piotr Molecki

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja – związek

Oprócz uczucia połączyła ich także praca. Sokołowska i Kozieja są właścicielami hotelu Lake Hill w Sosnówce, dzięki czemu mogli spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu.

– Włożyliśmy w to mnóstwo czasu i serca. No i mogliśmy dzięki temu więcej ze sobą przebywać – powiedział Artur Kozieja w wywiadzie udzielonym Plejadzie w 2019 roku.

dx9yo0h

Sam Kozieja ma za sobą inny związek, a z niego dwie córki – bliźniaczki Julię i Victorię, które kilka miesięcy temu skończyły 18 lat. Biznesmen nie ukrywa, że bał się ich reakcji na wieść o relacji z Katarzyną Sokołowską. Było to jednak zupełnie niepotrzebne.

Dziś Sokołowska i Kozieja są nie tylko szczęśliwą parą, ale także rodzicami. W lipcu tego roku na świat przyszedł ich syn, który – jak zdradził Marcin Tyszka – otrzymał imię Lew.

„Szczęście” – napisała reżyserka pod zdjęciem stóp dziecka.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie quit nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sokołowska: „Kobieta lubi być kobieca i luksusowa”

dx9yo0h

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment