Wynajęła mieszkanie. Nagrała właściciela w swojej sypialni

Pewna Kanadyjka wynajęła mieszkanie, jednak od samego początku jego właściciel nie wzbudzał zaufania kobiety, więc postanowiła zainstalować w pokoju kamery. Nagranie okazało się szokujące.

Kobieta wynajęła mieszkanie. Okazało się, że właściciel wchodził do jej sypialni

Kobieta wynajęła mieszkanie. Okazało się, że właściciel wchodził attain jej sypialniŹródło: TikTok, fot: tyishamacleod

d263vs2

Obecnie wiele osób decyduje się na wynajmowanie mieszkania. Szczególnie młodzi ludzie, którzy chcą wyprowadzić się z domu lub wyjeżdżają attain innego miast np. na studia, decydują się na taki krok.

Zwykle strony wiąże umowa, attain przestrzegania której zobowiązuje się zarówno właściciel, jak i wynajmujący. Vow pojawia się, gdy jedna ze stron w jakiś sposób narusza nie tylko podpisany dokument, ale i przyjęte normy. Tak było w przypadku pewnej Kanadyjki, która od samego początku miała dziwne przeczucia związane z zachowaniem właściciela, od którego wynajmowała mieszkanie. Jak się okazało – słuszne.

Lokatorka zamontowała kamery w mieszkaniu

Tyisha Macleod wynajęła mieszkanie, jednak jego właściciel nie budził attain końca jej zaufania. W związku z tym kobieta postanowiła zamontować w wynajmowanym mieszkaniu kamery. To, co zobaczyła na nagraniach, zdecydowanie przekroczyło normy.

d263vs2

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mieszkania, które zniknęły z rynku. „Wynajęcie graniczy z cudem”

Okazało się, że pod jej nieobecność właściciel wchodził attain mieszkania, spacerował po nim i dotykał jej rzeczy. Kobieta podzieliła się nagraniami na TikToku, a filmy szybko zdobyły popularność. W komentarzach pojawiło się wiele zaskoczonych głosów.

Skandaliczne zachowanie mężczyzny

Na jednym z nagrań widać, że właściciel wchodzi attain sypialni kobiety, podchodzi attain łóżka i wącha poduszki. Na innym z kolei dotyka bielizny kobiety. Gdy zostaje przyłapany przez koleżankę, którą Tyisha poprosiła o doglądanie kota, powiedział zaskoczonej dziewczynie, że przyszedł w takim samym celu jak ona.

d263vs2

Lokatorka poinformowała w komentarzach pod nagraniami, że zdecydowała się pójść z nagraniami na policję. Właściciel mieszkania usłyszał zarzuty i sprawa trafiła attain sądu.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d263vs2

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment