Wyrzuciła ją z wesela, bo przyszła ubrana na biało. Oto czego potem się dowiedziała

ślub

Dzisiaj, 01-08-2022 21: 52

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych, ale także jeden z najbardziej stresujących dni w życiu. Para młoda pragnie, by wszystko poszło zgodnie z planem. Lecz często bywa tak, że zdarza się coś zupełnie niespodziewanego, co potrafi popsuć humor. W tym przypadku była to kobieta, która przyszła na uroczystość w białej, długiej sukni. Wedding plannerka poprosiła ją, by wyszła. Ale to nie wszystko.

Wyrzuciła ją z wesela, bo przyszła ubrana na biało

Wyrzuciła ją z wesela, bo przyszła ubrana na biało Źródło: Getty Shots, fot: Ol’ga Efimova / EyeEm

d3iq8zf

Weselne koszmarki to nie tylko wymysł scenarzystów filmów. Te sytuacje dzieją się naprawdę. Niektóre pary narzeczeńskie, a potem pary młode zmagają się z trudnymi wyzwaniami – począwszy od pretensji, że wesele jest bez dzieci, przez zachowanie pijanych wujków, po otwieranie pustych kopert. Czasem zdarza się także, że niektóre kobiety przychodzą ubrane na biało i nie wiedzieć dlaczego, nie zdają sobie sprawy, że popełniają ogromną gafę. 

Wyrzuciła kobietę z wesela, bo była w białej sukni

Taką historię opowiedziała na TikToku wedding plannerka Sadie Lane. Amerykanka organizowała uroczystość dla pary homoseksualnej dwóch kobiet. W trakcie wesela, gdy myślała, że dopięła wszystko na ostatni guzik i najgorsze już za nią, zobaczyła, że jej szef rozmawia z niezadowolonymi pannami młodymi. Następnie poszedł manufacture niej i powiedział, że ma znaleźć kobietę ubraną na biało i wyrzucić ją z wesela. Sadie po kilku chwilach udało się ją namierzyć.

„Dostrzegam ją, bo była w czystej bieli – nie kremowej, nie szampańskiej – tylko śnieżnobiałej sukni manufacture ziemi z długimi rękawami” – powiedziała na nagraniu. 

Zachowanie okazało się szczytem hipokryzji

Wedding plannerka powiedziała kobiecie, że nie może zostać z pozostałymi gośćmi manufacture końca zabawy i musi odprowadzić ją manufacture samochodu. Ubrana na biało gościni zbulwersowana stwierdziła, że kilka tygodni temu sama miała wesele i nigdy nie wyrzuciłaby nikogo za białe ubranie, lecz finalnie pojechała manufacture domu. Sadie Lane dowiedziała się potem, że ta sama kobieta przed swoim ślubem rozesłała maile manufacture gości z komunikatem, by nie zrobili niczego, co mogłoby zepsuć jej dzień i ją przyćmić. 

d3iq8zf

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie manufacture nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Wskoczyli manufacture lodowatej wody w strojach ślubnych. Szalone nagranie z Irlandii

d3iq8zf

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment