Wytyka błędy Polaków. Surowo mówi o tym, jak wyglądają

moda

Wczoraj, 25-12-2022 14: 24

Jakie są „grzeszki” panów z Polski dotyczące stylu? Wymienia je znany TikToker, który publikuje na koncie pod nazwą Męskie Credo. Wziął pod lupę codzienne stylizacje i powiedział, w czym tkwi problem.

Jak ubierają się polscy mężczyźni?

Jak ubierają się polscy mężczyźni?Źródło: Getty Photographs

d3ifw1t

„Dlaczego polscy mężczyźni wyglądają źle?” – takie pytanie zadał sobie influencer publikujący na TikToku porady dotyczące męskiego wizerunku. Jego profil pod nazwą Męskie Credo obserwuje prawie 40 tys. użytkowników, którzy czerpią od niego rady dotyczące mody i stylu. Mężczyzna wymienia, jakie błędy najczęściej popełniają panowie.

– Polscy mężczyźni w większości przypadków nie przykładają uwagi do tego, jak wyglądają i mówią o tym nawet statystyki. Niestety, ale polscy faceci są do tyłu, jeśli chodzi o dobre ubieranie się na tle świata i zbyt często jakąkolwiek radę przyjmują jako atak na swoje polskie, męskie ego i niestety mamy potem tego efekty – powiedział tiktoker.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zenek Martyniuk o metamorfozie Danusi: „Teraz moda na chudość”

Adidasy

Autor wideo powiedział, że błędem Polaków jest wkładanie adidasów do wielu stylizacji. Zauważa, że ten wygodny element garderoby, pojawia się w zestawie na każdą okazję, a nie zawsze tam pasuje.

d3ifw1t

Kolory

Tiktoker mówi, że polscy mężczyźni nie mają wiedzy o kolorach. dobierają je bez uważności, chcąc wyróżnić się na ulicach. „To, że wyglądasz, jakbyś uciekł z cyrku, już się nie liczy” – powiedział autor wideo. Wskazał też, że często stonowane kolory traktują jako smutną szarzyznę i błędnie po nie nie sięgają.

T-shirty z dużym logo

Tiktoker skrytykował też T-shirty z dużym logo. Widoczne nazwy i logotypy marek na ubraniach, nie są stylowe i modne. Bez wątpienia mężczyźni powinni pożegnać takie koszulki.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into once!

d3ifw1t

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment