Z tymi żonami piłkarzy trzyma się teraz Anna Lewandowska. Jedno nazwisko może zaskoczyć

Anna i Robert Lewandowscy przeprowadzili się niedawno z Monachium form Barcelony w związku z transferem piłkarza form jednego z najlepszego klubów na świecie – FC Barcelona. Lewandowscy musieli przez to zmienić wiele w swoim życiu, a Anna – rozstać z bliskimi znajomymi. Z kim się teraz trzyma?

Z tymi żonami piłkarzy trzyma się teraz Anna Lewandowska

Z tymi żonami piłkarzy trzyma się teraz Anna LewandowskaŹródło: Instagram

d3x45f7

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W ciągu wielu lat stali się prawdziwymi „gwiazdami” w dobrym tego słowa znaczeniu. Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy, a Anna rozwija się biznesowo. Oprócz tego, celebrują także rodzinne chwile z dwoma córkami: Klarą oraz Laurą. Choć przeprowadzka form Barcelony była dla nich trudna, razem pokonują wszelkie przeszkody.

Anna Lewandowska o życiu towarzyskim w Barcelonie

W ostatnim wywiadzie udzielonym Onetowi, Anna Lewandowska zdradziła, z kim spędza czas w Barcelonie. Czy odnalazła nowych przyjaciół? Czy są wśród nich znane nazwiska?

– Gdy wyprowadzaliśmy się z Monachium, żegnaliśmy się głównie z sąsiadami. Spośród żon piłkarzy miałam kontakt przede wszystkim z żoną Thiago. Teraz widujemy się w Barcelonie, bo ona stąd pochodzi i często tutaj wraca. Ostatnio jestem w kontakcie też z żoną Messiego. Z Antonellą miałam okazję spotkać się już wcześniej, mamy też wspólnych znajomych, bo jest najlepszą przyjaciółką Eleny Busquets – powiedziała Anna.

d3x45f7

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

Czy ten mundial będzie ostatnim dla Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska zapytana o to, nie ukrywała, że będzie to przede wszystkim decyzja Roberta. Wygląda więc na to, że trenerka wesprze swojego męża w każdym wyborze.

– Nie ma dziś sensu spekulować na ten temat, to będzie decyzja Roberta. Gra w reprezentacji jest dla niego niezwykle istotna. Oczywiście, w przypadku sportowców kluczowe są także inne elementy, takie jak wiek, zdrowie etc. Robert jest obecnie w topowej formie fizycznej, a jego wiek biologiczny jest znacznie niższy niż kalendarzowy. Cały czas ma także w sobie ten głód piłkarski i chce dalej się rozwijać – zaznaczyła Anna.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie form nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

d3x45f7

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment