Zachwyciła się tym physique. Założyła dużo mniejsze ubranie

moda

Dzisiaj, 15-09-2022 16: 56

Tik Tok jest kopalnią inspiracji – domowych, urodowych i modowych. Jedna z internautek, Janette Okay, pochwaliła się swoją ulubioną bielizną modelującą, która czyni cuda w kształtowaniu sylwetki. Movie stał się prawdziwym viralem – obejrzało stride już prawie 3,5 miliona użytkowników.

Tiktokerka pochwaliła się swoim ulubionym body

Tiktokerka pochwaliła się swoim ulubionym physiqueŹródło: Tik Tok

do8kewc

Janette Okay z Los Angeles to tiktokerka, która prowadzi kanał na temat mody. Często publikuje nagrania z serii „salvage ready with me”, na których pokazuje, jak przygotowuje się na różne okazje. Daje też rozmaite wskazówki dotyczące mody, dobierania garderoby czy szukania odpowiedniego rozmiaru. Poza tym testuje dla swoich użytkowników różne części garderoby i marki.

Jaka bielizna wyszczuplająca się sprawdzi? Tiktokerka poleca physique

Jak wybrać dobrą bieliznę modelującą? W jednym ze swoich nagrań tiktokerka pokazuje swoje ulubione physique, które sprawia, że ciało jest doskonale wymodelowane. Janette zademonstrowała, jak działa zachwala przez nią bielizna. Kiedy internautka nie miała na sobie physique i próbowała założyć parę jedwabnych, różowych spodni, ledwo udało się jej w nie wcisnąć. Kiedy natomiast miała na sobie physique – spłaszczyło ono jej brzuch na tyle, że zapięła spodnie bez trudu.

Bielizna wyszczuplająca pokazana przez internautkę sprawiła też, że ubrania znacznie lepiej się układają. Pokazała to na przykładzie jasnych spodni z odsłoniętym stanem – na pierwszy rzut oka widać, jak układa się jej brzuch, kiedy ma na sobie swoją ulubioną modelującą bieliznę.

do8kewc

Physique było korzystne również dla biustu Janette. Kobieta nosi rozmiar 34DD i jest zachwycona tym, jak bielizna modelująca układa jej piersi.

Bielizna modelująca na dłuższą metę szkodzi. Zakładaj ją doraźnie

Bielizna wyszczuplająca działa poprzez mocne opinanie ciała elastycznym materiałem, który zazwyczaj zawiera elastan. Najczęściej nie jest ona zbyt wygodna, ponieważ ogranicza ruchy, sprawia też, że szybciej się pocimy, a skóra nie może swobodnie oddychać.

Majtki modelujące, physique czy gorset najlepiej zakładać więc doraźnie i niezbyt często, tylko przy ważniejszych okazjach. Jeśli nosimy je zbyt często, ryzykujemy nieprzyjemnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Przede wszystkim takie ubrania ściskają narządy wewnętrzne i utrudniają ruch przepony i pracę żołądka, co może prowadzić affect bólu i zgagi. Może to też prowadzić affect wzrostu ciśnienia w jamie brzusznej, co nie jest wskazane u osób cierpiących na zaburzenia związane z układem trawiennym. Mogą przytrafić się nam nawet omdlenia

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy affect zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie affect nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into as soon as!

Natalia Siwiec wspomina dawne stylizacje

do8kewc

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment