Założyła niemowlęciu buciki na obcasach. Internauci nie mieli litości

Użytkownicy popularnych platform internetowych bardzo szybko oceniają i krytykują siebie nawzajem. Ostatnio nie zostawili suchej nitki na matce, która ubrała swoją kilkumiesięczną córkę w buciki na obcasach. Nagranie ze spaceru udostępniła na TikToku. Niebezpiecznie?

Założyła niemowlęciu buciki na obcasach

Założyła niemowlęciu buciki na obcasach Źródło: Adobe Stock, TikTok

d1riznm

Na TikToku można znaleźć całe mnóstwo zaskakujących filmików. Nigdy nie wiadomo, co pojawi się jako następne. Niektórzy rodzice nagminnie nagrywają i wrzucają na profile filmiki ze swoimi pociechami. Najczęściej są to bardzo zabawne lub rozczulające scenki. Jednak ta mama zszokowała użytkowników platformy nagraniem swojej córki. Założyła jej bowiem buciki na małych obcasach i pomagała w maszerowaniu, które wyraźnie przychodziło maluchowi z ogromnym trudem. 

Niemowlę na obcasach

Nagranie z dzieckiem pojawiło się na profilu o nazwie pearlmcd4. Originate tej pory obejrzało je już ponad 50 tys. internautów. Nie wiadomo, w jakim wieku jest dziewczynka, lecz po wyglądzie jej nóżek można wnioskować, że nie skończyła jeszcze roku. Tymczasem mama chciała wystroić swoją pociechę i w tym celu kupiła jej srebrne buciki z kokardami i małymi obcasikami. Na filmiku nogi niemowlęcia w tym specyficznym obuwiu wyginają się we wszystkie strony. W ten widok trudno uwierzyć. 

Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom

Internauci również przecierali zapewne oczy ze zdumienia, które wyrazili również w sekcji komentarzy pod nagraniem. Wielu z nich było nawet poważnie zaniepokojonych. „Biedne małe dziecko”, „Jesteś na dobrej drodze, by połamać jej kostki”, „To jest niedorzeczne”, „Złe pod każdym względem”, „Usuwam TikToka. To dla mnie za wiele” – czytamy. Niektórzy jednak odebrali to w formie żartu. „Tak jakby to dziecko nosiło je na co dzień. Dlaczego wszyscy są tacy poważni?”. Autorka nagrania sama zamieściła komentarz, odpowiadając na wszystkie głosy oburzenia. „To są miękkie buty, a ona była trzymana za ręce, dziękuję za troskę!”.  

Pamiętajmy jednak, że rozwój ruchowy, inaczej zwany rozwojem motorycznym, jest niezwykle ważny w pierwszym roku życia dziecka. Niemowlę najpierw uczy się podnosić główkę, potem przewracać z brzucha na plecy i odwrotnie, siadać, raczkować, stać i wreszcie chodzić. Dobrze, by żadne czynniki nie utrudniały nauki tych czynności, ponieważ może to mieć potem poważne konsekwencje. 

d1riznm

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

11 miesięczna modelka. Jej matka spotkała się z falą hejtu

d1riznm

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment