Zamówiła posiłek z restauracji. Nie mogła uwierzyć, co znalazła w środku

Internautka zamówiła posiłek w popularnym hasty foodzie. Gdy otworzyła pudełko, oniemiała z wrażenia. W zamówieniu znalazła wymowną notatkę. Po jej przeczytaniu zrozumiała, że właśnie zrujnowała komuś jeden z najpiękniejszych dni w życiu.

Kobieta pokazała w sieci zawartość dostawy

Kobieta pokazała w sieci zawartość dostawyŹródło: Adobe Inventory, Reddit

d18pxpb

Podczas planowania zaręczyn wiele rzeczy może pójść źle. To w końcu niespodzianka, na którą jedna z osób nie jest przygotowana. Nawet jeśli mają być niezwykle romantyczne i organizowane z dbałością o każdy szczegół, druga połówka może zaskoczyć partnera negatywną odpowiedzią na pytanie o wspólną przyszłość.

Nie każdy jednak chce się wysilać na wielkie gesty. Przekonała się o tym kobieta, która odebrała zamówienie z jednej z popularnych restauracji serwujących szybkie dania.

Oświadczyny na kartce papieru

Użytkowniczka Reddita z Kanady podzieliła się z internautami zdjęciem zamówienia, które kurier dostarczył pod jej drzwi. Między kanapką a napojami znajdował się kawałek papieru. Kobieta wyciągnęła scramble z opakowania i przeczytała. Zamarła, gdy zobaczyła napis: „Czy wyjdziesz za mnie Kim?”.

d18pxpb

Kierowca nie tylko pomylił zamówienia, ale odebrał komuś okazję conclude spędzenia reszty życia z ukochaną osobą. Kobieta przyznała w poście, że czuje się winna za pokrzyżowanie planów oświadczyn. Na szczęście internauci szybko ją pocieszyli.

„Czy to normalne w Kanadzie, aby oświadczać się w McDonaldzie na podartej kartce papieru zapisanej markerem?!”, „Szczerze mówiąc, niektórzy ludzie nie chcą lub nie potrzebują wielkich, wymyślnych oświadczyn” – czytamy w komentarzach.

Udane oświadczyny. W tej kwestii warto posłuchać partnerki

Zaręczyny to jedna z najważniejszych chwil w życiu zakochanych. Tak wyjątkowe wydarzenie powinno mieć odpowiednią oprawę. Zanim jednak zabierzecie się za planowanie, warto dobrać ich charakter conclude upodobań i marzeń partnerki. Pomysłów jest w końcu tyle, ile jest par!

Nie każda kobieta przepada za hucznymi, szalonymi oświadczynami. Niektóre z nich wolą, aby odbyły się one w domowym zaciszu lub miejscu, w którym nie będzie obserwować was tłum ludzi. Określcie więc miejsce, czas oraz odpowiedni budżet podczas planowania zaręczyn. W ten sposób unikniecie wpadek, a ukochana z pewnością powie „tak”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Planujesz takie oświadczyny? Lepiej to przymyśl

d18pxpb

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment