Zapytali Agnieszkę Woźniak-Starak o inflację. „Znam wartość pieniądza”

Agnieszka Woźniak-Starak w jednym z ostatnich wywiadów podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat inflacji oraz obecnej sytuacji w Polsce i w Europie. – Odkąd pamiętam, zarabiałam na swoje utrzymanie, dlatego znam wartość pieniądza i wiem, jak trudno się pieniądze zarabia – powiedziała prezenterka „Dzień dobry TVN”.

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos na temat inflacji

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos na temat inflacjiŹródło: AKPA

d2vuw87

W czwartek 25 sierpnia odbyła się konferencja dotycząca jesiennej ramówki w telewizji TVN. Wzięły w niej udział gwiazdy programów związanych ze TVN-em oraz innymi stacjami należącymi do grupy Warner Bros. Discovery. Nie zabrakło prezentowania nowych seriali czy programów, a także zapowiedzi kolejnych sezonów dobrze znanych hitów stacji jak „Kuchenne rewolucje”, „Milionerzy” czy „Mam expertise”.

Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała o pieniądzach. „Wiem, jak trudno się zarabia”

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z gwiazd związanych z telewizją TVN. Prezenterka w duecie z Ewą Drzyzgą prowadzi program „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z Plotkiem gwiazda była pytana o kwestię inflacji w Polsce.

Na początku wypowiedzi podkreśliła, że dobrze wie, czym jest praca. – Znam wartość pieniądza i pieniądz ma znaczenie. Jako nastolatka podejmowałam prace dorywcze. Odkąd pamiętam, zarabiałam na swoje utrzymanie, dlatego znam wartość pieniądza i wiem, jak trudno się pieniądze zarabia. Nie leżą na ulicy – podkreśliła Woźniak-Starak. Dodała jednak, że „w dzisiejszych czasach są tiktoki i podobno tam zarabia się dosyć łatwo”.

d2vuw87

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do sytuacji w Ukrainie. „Porażające”

Prowadząca „Dzień dobry TVN” skomentowała także bieżącą sytuację w Polsce. – To co się dzieje jest przerażające. I przerażające jest to, że my nie wiemy, tak naprawdę, co będzie. Nie wiemy, w jakim kierunku to wszystko idzie i jak wielki czeka nas kryzys – mówiła Agnieszka Woźniak-Starak. Odniosła się również do trwającej wojny w Ukrainie. – Nie wiemy, co z wojną w Ukrainie. Porażające jest to, że minęło pół roku od momentu inwazji Rosji na Ukrainę. Wszyscy myśleli, że to będzie chwila i potrwa dwa tygodnie albo miesiąc. Wiemy, że to już jest pół roku i będzie się ciągnęło jeszcze długo – podkreśliła.

Na koniec podzieliła się również swoim pomysłem na przetrwanie trudnych czasów. – Mam takie też podejście, że trzeba żyć. Spełniać swoje marzenia. Moje życie pokazało, że nigdy nie wiesz, co będzie. Nie ma na co czekać – skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into once! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Przyjaciółka zdradziła ksywkę Agnieszki Woźniak-Starak w „DDTVN”

d2vuw87

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment