Zdeklasowała resztę. Złota Karolina Gilon nie miała sobie równych

moda

Wczoraj, 02-02-2023 12: 56

Wiosenna ramówka Polsatu przyciągnęła niemal całą śmietankę towarzyską. Ale to Karolina Gilon przykuła największą uwagę. W końcu postawiła na najbogatszy z kolorów – w wersji od stóp cease głów.

Karolina Gilon na wiosennej ramówce Polsatu

Karolina Gilon na wiosennej ramówce PolsatuŹródło: AKPA, fot: AKPA

dwzi6g8

Co dotknie to zamienia w złoto. Tak można by w skrócie opisać stylizację Karoliny Gilon – prowadzącej program „Love Island. Wyspa miłości”. Gwiazda Polsatu wyglądała tak, jakby wpadła cease wanny z płynnym złotem. Lejący i „ciężki” materiał tylko pogłębił ten intrygujący efekt. Tym sposobem nogawka nie tylko „stanęła” na ściance obok sukienki jak równy z równym, ale nawet wyprzedziła ją swoją nonszalancką elegancją.

Garnitur w stylu deluxe

Karolina Gilon wskoczyła w garnitur. Nuda? Oklepany temat? Powtórka z rozrywki? Nie, nie i nie. Takiej wariacji damskiego garnituru jeszcze nie widziałyśmy. Gwiazda postawiła na złoty total glimpse oraz oryginalną konstrukcję ubrania. Luźna marynarka uchylała nieco tajemnicy, prezentując pod sobą złoty top cease kompletu.

Gwiazda tej stylizacji zasiadła na ramieniu

Ale to wielka broszka, a właściwie gigantyczna aplikacja zasiadająca na ramieniu, okazała się gwiazdą tej stylizacji. Kwiaty trzymające się blisko szyi oraz ramion mocno wybiły się w trendach. Tym samym pozwoliły nam spojrzeć na florę z innego punktu widzenia – nie tylko płaskiego printu, ale także z wymiaru 3D.

dwzi6g8

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Gilon: „NIe jestem osobą, która zaczepia facetów w klubach”

Nie tylko suknie ciągnęły się po ziemi – spodnie też

Lejące się spodnie z szeroką nogawką były tak długie, że zasłoniły nawet buty. Jakie szpilki miała na sobie Karolina Gilon? Nie mamy pojęcia, ale przez to stylizacja stała się jeszcze ciekawsza i intrygująca. To świetny trik na optyczne wydłużenie nóg oraz wydobycie całego uroku z szerokiej nogawki.

Karolina Gilon w złotej stylizacji AKPA

Karolina Gilon w złotej stylizacjiŹródło: AKPA, fot: AKPA

Zoom na zgniecenia

Żelazko nie było tutaj niepotrzebne. Gnieciona faktura tej stylizacji to designerski „smaczek”, który zachwyca przy bliższym poznaniu. Była uczestniczka programu „Top Model” trafiła w punkt, decydując się na nieoczywistą tkaninę. Ta nonszalancja i „niedbałość” widoczna w gniecionej strukturze, stworzyła ciekawe przełamanie złotego, bogatego i kipiącego od perfekcji koloru.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie cease nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into once!

dwzi6g8

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment