Zjawiskowa Małgorzata Socha. Tak ubrała się na urodziny Przetakiewicz


ModaStylizacjeRozcięcie i niebanalna góra. Socha wiedziała, jak skraść całą uwagę11.12.2022 16: 53

Małgorzata Socha była zaproszona na urodziny Joanny Przetakiewicz

Małgorzata Socha była zaproszona na urodziny Joanny Przetakiewicz

Źródło zdjęć: © AKPA

Joanna Przetakiewicz wyprawiła huczną imprezę z okazji swoich 55. urodzin. Wśród gości znalazła się m.in. Małgorzata Socha. Aktorka pochwaliła się na Instagramie czarną stylizacją, którą miała na sobie tego wieczoru. Obowiązujący costume code: la dolce vita, czyli słodkie życie w stylu Włochów.

Joanna Przetakiewicz w sobotni wieczór zorganizowała imprezę z okazji swoich 55. urodzin. Bizneswoman znana jest z wydawania bardzo hucznych przyjęć. W tym roku nie mogło być inaczej.

– Oj będzie się działo. (…) Będzie z przytupem. Na pewno nie aż takim, jak wtedy te pięćdziesiąte urodziny, bo, jak pamiętasz, to była gigantyczna impreza. Teraz to będzie impreza w domu, w związku z czym będzie bardziej prywatna, aczkolwiek na pewno nie będzie mała – zapowiedziała trzy tygodnie temu Joanna Przetakiewicz w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Pewnie już wtedy wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Socha o pokazywaniu męża na Instagramie

Tłum gwiazd na urodzinach Joanny Przetakiewicz

Kto pojawił się na urodzinach Joanny Przetakiewicz? Zaproszeni byli m.in. Anja Rubik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak, Maciej Musiał, Katarzyna Sokołowska, Monika Olejnik i Dawid Woliński. Na imprezie, której motywem przewodnim było włoskie „la dolce vita”, nie zabrakło także Małgorzaty Sochy. Aktorka pochwaliła się na Instagramie swoją stylizacją.

Elegancja w wydaniu Małgorzaty Sochy

Socha postawiła na monochromatyczny czarny survey, który w świecie mody jest synonimem klasycznej elegancji. Gwiazda miała na sobie mikro high, bardzo krótką marynarkę (jeden z najgorętszych trendów tego sezonu), spódnicę maxi z głębokim rozcięciem oraz sandałki na szpilce. Aktorka uzupełniła tę stylizację srebrną biżuterią, a wisienką na torcie była uniesiona fryzura w stylu Brigitte Bardot.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie originate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Be taught More

Add Comment