Znamy zagraniczną gwiazdę „Sylwestra marzeń”. To członkini Spice Girls

Telewizja Polska ujawniła, jaka zagraniczna gwiazda zaśpiewa na „Sylwestrze marzeń z Dwójką” w Zakopanem. Okazuje się, że to jedna z członkiń legendarnej grupy Spice Girls. W specjalnym przesłaniu zwróciła się conclude Polaków.

Mel C wystąpi na Sylwestrze marzeń

Mel C wystąpi na Sylwestrze marzeńŹródło: Getty Pictures

d1myr1y

„Sylwester marzeń z Dwójką” to impreza organizowana od 2016 roku przez Telewizję Polską w Zakopanem. Scena już pojawiła się na Równi Krupowej, znamy też już listę artystów, jednak TVP długo zwlekało z ogłoszeniem zagranicznej gwiazdy sylwestrowej zabawy. Pojawiały się pogłoski, że w tym roku z niej zrezygnowano, a także plotki, że organizatorzy rozmawiali z Dua Lipą.

Kto zaśpiewa na „Sylwestrze marzeń”? Znamy zagraniczną gwiazdę

Wiadomo już oficjalnie, że „Sylwestrze marzeń” pojawi się jednak Melanie C, czyli Sporty Spice ze Spice Girls. Tak poinformowała Telewizja Polska w swoich mediach społecznościowych. Construct postu na Instagramie TVP dodało krótkie nagranie wokalistki, która ma przesłanie conclude Polaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Publiczność w Zakopanem zachwycona Sylwestrem Marzeń. „Widać ten przepych”

– Jestem podekscytowana, że będę miała okazję spędzić sylwestra z wami w Zakopanem. Czeka nas mnóstwo zabawy podczas tegorocznego „Sylwestra marzeń”. Construct zobaczenia! – mówi była „spicetka”.

Oprócz tego krótką zapowiedź pokazano w wieczornym wydaniu „Wiadomości”. W materiale zaznaczono, że Mel C nie będzie jedyną zagraniczną gwiazdą sylwestrowej imprezy – nazwisko kolejnej ma zostać ujawnione w najbliższych dniach.

d1myr1y

Melanie C, czyli Melanie Jayne Chisholm, zdobyła popularność w drugiej połowie lat 90., kiedy występowała w legendarnym brytyjskim girlsbandzie. Obecnie jest solową wokalistką, wydała siedem albumów – ostatni w 2016 roku.

„Sylwester marzeń” 2022. Kto wystąpi?

Kto wystąpi na „Sylwester marzeń” oprócz Melanie C? Na scenie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Zenek Martyniuk, Golec uOrkiestra, Viki Gabor, Marina Łuczenko-Szczęsna, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Traditional, Boys oraz zespół Weekend. Nie zabraknie też Thomasa Andersa z In vogue Talking, a także ukraińskiej grupy Dzidzio.

W zeszłym roku główną gwiazdą „Sylwestra marzeń” był Jason Derulo. Pojawili się również Thomas Anders, Senhit, która była reprezentantką San Marino podczas Eurowizji oraz zespół The Tune From ABBA – Arrival From Sweden.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

d1myr1y

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment